Temakafé kreft - for menn

Onsdag 26. mars inviterer vi til sosialt treff for kreftrammede, pårørende og etterlatte. Tema er menn som er rammet av kreft, og livet før og nå.

Temakafé kreft er et sosialt treff for kreftrammede, pårørende og etterlatte. Vi tar opp ulike temaer om kreft, og det å leve med kreft.

Kom innom for en kaffe og en hyggelig samtale med noen som er eller har vært gjennom det samme som deg.

Menn - Kreft - Seksualitet - 21. oktober

Harry Nordnes og Bjørnar Pedersen vil holde foredrag og dele deres erfaring å leve med kreft.

Derfor er det denne gangen kun for menn.

  • Sted: Fagernes sletta 8 (gamle NB Engros bygget)
  • Tid: Onsdag 26. mars klokken 18.00
  • Tema: Menn som er rammet av kreft, og livet før og nå
     
Plakat for temakafe kreft - 26. mars 2025. - Klikk for stort bilde

Tilbudet er gratis.

Vi ønsker at temakafeene skal være en møteplass som dere ønsker å komme til uavhengig av diagnose, alder og kjønn.

Vi tar gjerne i motforslag til tema som kan være aktuell.

Temakafeen drives som et samarbeid mellom Narvik kommune, Kreftforeningen i Nordland og brystkreftforeningen i Narvik.

Vi håper at temakafeene kan bidra til mestring av din situasjon her og nå, ved å gi deg mulighet til ny kunnskap, påminnelse om gammel kunnskap, møte med andre som har opplevd det samme som deg møte med oss som kreftkoordinatorer ikommunen og møte med likepersoner i kreftforeningen.dd